TERAPIA BIOFEEDBACK

89-300 Wyrzysk Plac Wojska Polskiego 19
Rejestracja tel.67 2867453 lub osobiście


64-800 Chodzież ul. Mickiewicza 7
Rejestracja tel.67 281 08 30 lub osobiście


Biofeedback jest nowatorską i skuteczną metodą stosowaną w leczeniu różnorodnych schorzeń. trening biofeedback pozwala skutecznie nauczyć się kontrolować samemu niektóre procesy dotychczas zachodzące nieświadomie, co z kolei pozwala na zwalczanie męczących objawów chorób.

Biofeedback znajduje zastosowanie w zapobieganiu i leczeniu następujących schorzeń :

Biofeedback zdecydowanie pomaga radzić sobie z nadmiernym stresem poprawia znacznie koncentracje, pomaga regulować oddech i akcję serca - dzięki temu poprawiamy stan zdrowia i wpływamy na jakość życia!

Biofeedback to metoda nieinwazyjna i bezbolesna. Pacjent ma założony na głowę specjalny czepek, na którym znajdują się specjalne elektrody przekazujące sygnały płynące z mózgu do komputera terapeuty - w postaci fal mózgowych. Zapis fal służy do sterowania animacją - odbywa się to wyłącznie przy użyciu siły woli. regularny trening pozwala nauczyć się, w jaki sposób wzmiacniać określone, pożądane częstotliwości fal mózgowych.

W obu lokalizacjach dysponujemy nowoczesnym 4-kanałowym systemem Easy Biofeedback wraz z oprogramowaniem polskiej Firmy HPM Medical

Nasi terapueci, są po specjalistycznych kursach i szkoleniach, dysponują doświadczeniem w terapii dzieci i dorosłych.

To metoda dla wszystkich - zapraszamy dzieci i dorosłych!!

Pierwsza wizyta gratis!!! Karnety!!!HPM-Medical